X
سامانه های سازمانی

عمره مفرده

14
دیدارمدیرحج و زیارت آذربایجان غربی با رئیس سازمان دانش آموزی این استان
چکیده: به نقل از خبرگزاری پانا، محمد رضا ندیری مدیرحج و زیارت آذربایجان غربی صبح امروز در دیدار با رئیس سازمان دانش آموزی این استان اظهار داشت: سازمان دانش آموزی از ظرفیت بالایی برخوردار است و ما به توانایی های آن باور داریم. وی افزود: در فاجعه منا بیش از 460 نفر از زائران ایرانی در اثر سوء تدبیر و مدیریت آل سعود در مراسم حج به شهادت رسیدند و بنا به فرما... ادامه »
06
تقدیر خانواده های شهدای منا از شهرستان مهاباد برای اطلاق عنوان شهید برای جان باختگان مظلوم فاجعه منا
چکیده: خانواده های داغدیده شهدای منا از شهرستان مهاباد طی ارسال نامه ای مراتب تقدیر خود در خصوص پیگیری های صورت گرفته برای اطلاق عنوان شهید برای جان باختگان مظلوم فاجعه منا را اعلام کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در متن این نامه آمده است : اینجانبان خانواده های شهدای حادثه منا بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاش... ادامه »
06
تقدیر خانواده های معظم شهدای منا از پیگیری های سازمان حج برای اطلاق عنوان شهید برای جان باختگان مظلوم فاجعه منا
چکیده: خانواده های معظم شهدای منا با ارسال نامه های متعدد از تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته برای اطلاق عنوان شهید برای جان باختگان فاجعه غمبار منا تقدیر کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، خانواده های معظم شهدای فاجعه منا از استان های فارس، اصفهان، گیلان و گلستان با ارسال نامه به سازمان حج و زیارت از تلاش های صورت گرفته در خص... ادامه »
06
لحاظ شدن مسیر سامرا در بسته‌ سفر نوروزی عتبات
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از لحاظ شدن مسیر سامرا در بسته‌ سفر نوروزی عتبات خبر داد و گفت: با توجه به مصوبه شورای امنیت ملی، مسیر سامرا به بسته سفر عتبات عالیات اضافه شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی درباره سفرهای عتبات نوروزی اظهار کرد:  ثبت نام‌های نوروزی عتبات از اول اسفند از طریق سامانه عتبات سازما... ادامه »
06
خدمات رسانی به زائرین پیاده روی اربعین با همت عوامل موکب امام رضای آذربایجان غربی
چکیده: خدمات رسانی به زائرین پیاده روی اربعین با همت عوامل موکب امام رضای آذربایجان غربی
18
چکیده: قبل از عزيمت به سفر عمره، واكسيناسيون بيماري‌هاي همه‌گير و خطرناك همانند مننژيت براي تمامي زائرين عمره گزار الزامي است.مننژيت چيست؟*مننژيت يك بيماري باكتريايي حاد مي‌باشد كه با تب، سردرد، تهوع و استفراغ، انقباض عضلات گردن و بثورات جلدي همراه مي‌باشد.*تزريق واكسن مننژيت حداقل ۱۰ روز قبل از مسافرت به كشور عربستان سعودي علي الخصوص در هنگام سفر حج و عم... ادامه »
14
اطلاعیه حج و زیارت آذربایجان غربی در خصوص ثبت نام در کاروان های مرحله دوم عمره 94-93 به انضمام لیست کاروان ها
چکیده: اطلاعيه مديريت حج و زيارت استان آذربایجان غربی در خصوص نحوه تشرف متقاضيان سفر زيارتي عمره مفرده مرحله دوم 94-93 با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده، پيرو اطلاعيه‌هاي قبلي، انتخاب کاروان و ثبت‌نام متقاضيان داراي اولويت تشرف در گروه‌هاي مرحله دوم عمره سال ۱۴۳۶ هجري قمري (پروازه... ادامه »
09
حضور استاندار آذربایجان غربی در همایش آموزش متمرکز زائران عمره گزار سال 94-93 شهرستان ارومیه
چکیده: آموزش متمرکز زائران عمره گزار شهرستان ارومیه در تاریخ 93/11/09 از ساعت 9:30 الی 12 با حضور آقای مهندس سعادت استاندار محترم و زائران شهرستان ارومیه در سالن همایش های امام علی(علیه السلام) برگزار گردید. در ابتدای مراسم معاون حج و زیارت استان آقای احمدی ضمن خیرمقدم به مدعوین و تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر گزارشی اجمالی در خصوص اقدامات انجام شده ... ادامه »
04
دیدار عوامل ثابت عمره هتل رویا العزیزیه مکه مکرمه با مسئولین اداری مدیریت استان
چکیده: عوامل ثابت عمره هتل رویا العزیزیه مکه مکرمه به مدیریت آقای محمد باقر جفت کار قبل از عزیمت به عربستان با مسئولین اداری مدیریت استان دیدار کردند. در این نشست آقای احمدی معاون استان ضمن عرض خیر مقدم، به حاضرین گفت: خادمی ضیوف الرحمان توفیق بسیار بزرگی است که نصیب شما بزرگواران شده است. بهترین زمان و مکان است برای بندگی و رهایی از وابستگی دنیوی. ه... ادامه »
03
برگزاری جلسه هماهنگی ستاد مواد مخدر عملیات عمره 94-93
چکیده: با عنایت به شروع عملیت عمره 94-93 جلسه هماهنگی ستاد مواد مخدر امروز در محل مدیریت حج و زیارت استان با حضور مسئول بعثه مقام معظم رهبری در استان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر، فرمانده پلیس فرودگاه ارومیه، ریاست محترم پلیس موادمخدر و کارگزاران استان برگزار شد.
27
اطلاعیه شماره 2 سفر عمره مفرده سال 94-93
چکیده:     با استعانت از خداوند متعال و پیگیریهای این مدیریت در خصوص اختصاص پروازهای فوق العاده عمره به استان آذربایجان غربی؛ به اطلاع آن دسته از شهروندان محترم که به علت خیل متقاضیان تشرف به عمره مفرده و تکمیل ظرفیت کاروانها موفق به ثبت نام در کاروانهای مرحله اول عمره سال جاری نشده بودند میرساند: کلیه افرادی که دارای قبوض ودیعه‌گذاری... ادامه »
19
بدرقه اولین گروه زائران عمره با حضور مسئولین فرودگاه ارومیه و مدیریت حج و زیارت استان
چکیده: اولین پرواز زائران عمره با بدرقه مسئولین فرودگاه ارومیه و مدیریت حج و زیارت استان ساعت 8 امشب از فرودگاه ارومیه به طرف مدینه منوره انجام شد. پرواز های مرحله اول استان هر پنج روز یکبار با اعزام دو کاروان انجام خواهد پذیرفت.
28
تأیید نهایی گروه شرط ثبت نام در کاروان های عمره
چکیده: ثبت نام در کاروان های عمره در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه منوط به تأیید نهایی شدن گروه های تشکیل شده در سامانه فاخر می باشد. حسن سرخوش مدیرکل برنامه ریزی ، پذیرش و اعزام اعلام کرد: سرگروه ها در اسرع وقت با مراجعه به سامانه فاخر نسبت به تأیید نهایی گروه خود اقدام فرمایند و بدون تأیید نهایی امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت. سرخوش با اشاره به ضرورت ث... ادامه »
27
اطلاعیه حج و زیارت آذربایجان غربی در خصوص ثبت نام در کاروان های مرحله اول عمره 94-93
چکیده: اطلاعيه مديريت حج و زيارت استان آذربایجان غربی در خصوص نحوه تشرف متقاضيان سفر زيارتي عمره مفرده 94-93 مديريت حج و زيارت استان آذربایجان غربی با استعانت از درگاه خداوند متعال، به استحضار شهروندان ارجمند استان مي‌رساند که اعزام متقاضيان داراي اولويت تشرف به عمره سال 94-1393 در دو مرحله به شرح ذیل اعلام و آغاز می‌گردد که اطل... ادامه »
21
نام نویسی در کاروان های عمره از 29 آبان ماه
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از تمدید مهلت ثبت تقاضای تشرف به عمره تا 29 آبان ماه خبر داد و گفت: نام نویسی در کاروان های عمره 94-93 از 29 آبان ماه آغاز خواهد شد. 'سعید اوحدی' در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به اینکه امسال برای نخستین بار ثبت نام در کاروان های عمره بصورت اینترنتی انجام می گیرد، کلیه افرادی که برای ا... ادامه »
06
اطلاعیه ثبت تقاضای تشرف متقاضیان اعزام به عمره سال 94-93
چکیده: سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که افراد دارای قبوض و کارت‌های ودیعه‌گذاری عمره بانک‌های ملی و ملت مربوط به ثبت‌نام عمومی سال‌های 1387 و 1390 و نیز قبوض قدیمی بانک ملی (که قبلاً اقدام به تبدیل قبوض به کارت‌ ثبت‌نامی جدید نموده‌اند)؛ می‌بایست از تاریخ 1393/08/14 (به مدت ده روز) به پایگاه ای... ادامه »
24
قابل توجه واجدان شرایط تشرف به عمره مفرده 94-1393
چکیده: قابل توجه واجدان شرایط تشرف به عمره مفرده 94-1393 1-    کلیه متقاضان تشرف به عمره آتی می بایست با مراجعه به سامانه ای که متعاقباً از سوی سازمان حج و زیارت اعلام خواهد شد برای خود و همراهان تشکیل گروه داده و بعد از تکمیل اطلاعات مورد نظر، کلمه کاربری و رمز عبور دریافت نمایند. 2-    سامانه مورد نظر در اوایل آبان م... ادامه »
18
آموزش متمرکز زائران عمره گزار شهرستان ارومیه
چکیده: آموزش متمرکز زائران عمره گزار شهرستان ارومیه در تاریخ 93/02/18 از ساعت 17 الی 19:30 با حضور بیش از 1000 نفر از زائران عمره گزار در سالن همایش های امام علی(علیه السلام) برگزار گردید. این جلسه آموزشی با مشارکت دفتر نمایندگی بعثه رهبری و مدیریت حج و زیارت آذربایجان غربی برگزار گردید. جناب اقای شجاع زاده  مدیر محترم حج و زیارت استا... ادامه »
08
بررسی مسائل و مشکلات عمره 93-92 با حضور نماینده ولی فقیه در استان
چکیده: به منظور بحث و بررسی پیرامون مسائل و مشکلات عمره 93-92 ، جلسه ای در تاریخ 1393/02/08 در محل حج و زیارت استان با حضور نماینده ولی فقیه، مدیران دفاتر زیارتی و معاون آموزشی مرکز جامع علمی کاربردی حج و زیارت آذربایجان غربی برگزار گردید . در این جلسه امیر شجاع زاده مدیر حج و زیارت استان خواستار رفع موانع و مشکلات زائرین و همچنین ارائه خدمات مطلوب به آن... ادامه »
27
ثبت نام تکمیل ظرفیت تا اولویت 340 در ظرفیت های خالی گروه‌های اعزامی عمره 92
چکیده: با توجه به وجود ظرفیت خالی در گروه های جدید عمره تخصیص یافته به استان بدینوسیله از کلیه ودیعه گذاران محترم عمره بانک ملی و ملت از الویت 1 تا 340 دعوت می گردد از مورخه 92/11/27 به مدت 2 روز جهت انجام تشریفات ثبت نام به یکی از دفاتر زیارتی مجاز استان مراجعه نمایند. بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت گروه ها، ثبت نام متوقف خواهد شد و در صورت ت... ادامه »
20
اطلاعیه ثبت نام در پرواز های جدید عمره 93-92
چکیده: با توجه به تخصیص 9 پرواز جدید عمره به استان بدینوسیله از کلیه ودیعه گذاران محترم عمره بانک ملی و ملت از الویت 1 تا 320 دعوت می گردد از مورخه 92/11/23 به مدت 5 روز جهت انجام تشریفات ثبت نام به یکی از دفاتر زیارتی مجاز استان مراجعه نمایند. بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت گرو ه ها، ثبت نام متوقف خواهد شد و در صورت تکمیل نشدن کاروان ها ... ادامه »
05
بدرقه زائران آذربايجان شرقي در فرودگاه اروميه
چکیده: زائران استان آذربايجان شرقي به‌دليل مشكل آب‌وهوا و شرايط خاص فرودگاه تبريز از فرودگاه اروميه عازم عربستان سعودي مي‌شوند. به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، زائران استان آذربايجان شرقي به‌دليل مشكل آب‌وهوا و شرايط خاص فرودگاه تبريز از فرودگاه اروميه عازم عربستان سعودي مي‌شوند. مدير حج وزيارت استان آذربايجان غرب... ادامه »
24
اطلاعیه مدیریت حج و زیارت آذربایجان غربی درخصوص نحوه ثبت‌نام و تشرف در گروه های مرحله دوم عمره 93-92
چکیده: اطلاعیه مدیریت حج و زیارت آذربایجان غربی درخصوص نحوه ثبت‌نام و تشرف در گروه های مرحله دوم عمره 93-92 مديريت حج و زيارت استان آذربایجان غربی با استعانت از درگاه خداوند متعال به استحضار شهروندان ارجمند استان مي‌رساند: آن‌ دسته از متقاضیان (طبق بند الف این اطلاعیه) می‌توانند برای ثبت‌ نام در گروه‌های مرحله دوم اعزام (گ... ادامه »
15
پیش اطلاعیه ثبت نام عمره مفرده گروه های مرحله دوم سال 93-92
چکیده: با توجه به اعلام سازمان حج و زیارت ثبت نام جهت اعزام عمره مفرده گروه های مرحله دوم سال 93-92 (گروه های 93/01/08 تا شروع ماه رمضان) به سرزمین وحی از 92/11/02 در دفاتر زیارتی مجاز استان آغاز خواهد شد. اضافه می نماید اطلاعیه تکمیلی با جدول تاریخ اعزام ها و قیمت های مرحله دوم  و الویت های مجاز برای ثبت نام در رو... ادامه »
04
اطلاعیه شماره 8 فراخوان عمومی مرحله اول سفر عمره مفرده سال 93-92
چکیده: از دارندگان فیش های عمره تا الویت 330 در استان، دعوت می شود جهت ثبت نام به دفاتر مجاز زیارتی مراجعه فرمایند. بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت گرو ه ها، ثبت نام متوقف خواهد شد.
01
اطلاعیه شماره 7 فراخوان عمومی سفر عمره مفرده سال 93-92
چکیده: از دارندگان فیش های عمره تا الویت 320 در استان، دعوت می شود جهت ثبت نام به دفاتر مجاز زیارتی مراجعه فرمایند. بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت گرو ه ها، ثبت نام متوقف خواهد شد.
25
اطلاعیه شماره 6 ثبت نام تکمیل ظرفیت تا اولویت 400 در ظرفیت های خالی گروه‌های اعزامی تا 17 بهمن 92
چکیده: با عنایت به وجود ظرفیت‌های خالی در گروه‌های عمره اعزامی تا 1392/11/17 در برخی شهر های استان، دارندگان اسناد عمره مفرده تا اولویت 400 می توانند نسبت به نام‌نویسی در ظرفیت خالی گروه‌های یادشده، اقدام نمایند. شایان ذکر است دارندگان اسناد سپرده‌گذاری با اولویت‌های فوق می‌توانند با مراجعه به دفاتر مجاز زیا... ادامه »
20
اطلاعیه شماره 5 ثبت نام تکمیل ظرفیت تا اولویت 330 در ظرفیت های خالی گروه‌های اعزامی تا 12 بهمن 92
چکیده: با عنایت به وجود ظرفیت‌های خالی در گروه‌های عمره اعزامی تا 1392/11/12 در برخی شهر های استان، دارندگان اسناد عمره مفرده تا اولویت 330 می توانند نسبت به نام‌نویسی در ظرفیت خالی گروه‌های یادشده، اقدام نمایند. شایان ذکر است دارندگان اسناد سپرده‌گذاری با اولویت‌های فوق می‌توانند با مراجعه به دفاتر مجاز زیا... ادامه »
19
اطلاعیه شماره 4 سفر عمره مفرده سال 93-92
چکیده: از دارندگان فیش های عمره تا الویت 310 دعوت می شود جهت ثبت نام و اعزام، به دفاتر مجاز زیارتی استان مراجعه فرمایند.
18
اطلاعیه شماره 3 سفر عمره مفرده سال 93-92
چکیده: از دارندگان فیش های عمره تا الویت 305 دعوت می شود جهت ثبت نام و اعزام، به دفاتر مجاز زیارتی استان مراجعه فرمایند. 
17
آغاز ثبت درخواست تشرف زوج جوان
چکیده: متقاضیان گرامی استفاده از سهمیه تشرف زوج جوان می توانند از امروز تا پایان سال 92 با مراجعه به سامانه http://ziarat.haj.ir و با ضوابط و شرایط اعلام شده در خواست خود را ثبت نمایند. کلیه متولیدین 1352 و ما بعد که محدوده تاریخ وقوع عقد رسمی و دائمی ایشان در 6 ماهه دوم سال 1391 و 6 ماهه اول سال 1392 می باشد مجاز به ارائه درخواست می ب... ادامه »
14
ثبت نام تا اولویت 400 در ظرفیت های خالی گروه‌های اعزامی تا 30 دیماه 92
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد : با عنایت به وجود ظرفیت‌های خالی در گروه‌های عمره اعزامی تا 1392/10/30 در برخی استان های کشور، دارندگان اسناد عمره مفرده با اولویت 301 تا 400 مربوط به ثبت‌نام عمومی سال 1390 ، نیز می توانند نسبت به نام‌نویسی در ظرفیت خالی گروه‌های یادشده، اقدام نمایند. شایان ذکر است دا... ادامه »
10
اطلاعیه شماره 2 سفر عمره مفرده سال 93-92
چکیده: از دارندگان فیش های عمره تا الویت 330 در استان، دعوت می شود جهت ثبت نام در حرکت های مورخه 92/10/12 و 92/10/17 و 92/10/22 و 92/10/27 و 92/11/2 به دفاتر مجاز زیارتی مراجعه فرمایند. الویت های جدید اعلام شده فقط مجاز به ثبت نام در تاریخ های فوق جهت تکمیل ظرفیت می باشند. بدیهی است به محض تکمیل شدن ظرفیت گرو ه ها ثبت نام متوقف خواهد شد.&nb... ادامه »
10
انتقال فیش های اولویت دار عمره چگونه انجام می گیرد؟
چکیده: معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و اظهاركرد: آن دسته از افرادي كه دارای فيش اولویت دار عمره هستند و بهر دلیلی اعزام برايشان ممکن نیست، مي‌توانند فیش خود را به اعضای خانواده و خويشاوندان خود انتقال دهند.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، ناصر خدرنژاد، معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زيارت گفت: آن دسته از افرادي كه دارای... ادامه »
30
اطلاعیه شماره 1 نحوه تشرف متقاضیان سفر حج عمره مفرده سال 93-92
چکیده: اطلاعیه مدیریت حج و زیارت استان آذربایجان غربی در خصوص نحوه تشرف متقاضیان سفر حج عمره مفرده سال 93-92 مديريت حج و زيارت استان آذربایجان غربی با استعانت از درگاه خداوند متعال، به استحضار شهروندان ارجمند استان مي رساند: اعزام متقاضيان داراي اولويت تشرف در دو مرحله به شرح ذیل اعلام و آغاز میگردد.  مرحله اول:گروههای اعزامی از ن... ادامه »
30
فراخوان تبدیل قبوض قدیمی عمره بانک ملی به قبوض جدید
چکیده: به دارندگان قبوض قدیمی عمره بانک ملی (تا تاریخ 86/01/05) که تاکنون برای تبدیل قبوض خود به قبوض جدید اقدام ننموده‌اند تأکید می‌گردد از تاریخ 1392/09/02 به مدت سه ماه فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به شعب بانک ملی ایران نسبت به تبدیل قبوض خود اقدام نمایند؛ بدیهی است امکان ثبت‌نام در گروه‌های عمره قبل از تبدیل وجود نخواهد داشت.
19
پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص عمره 93-1392
چکیده: با توجه به هماهنگی و تمهیدات بعمل آمده و فراهم آمدن مقدمات پیش بینی شده، انشاءالله اعزام عمره گزاران به سرزمین وحی از دهه سوم آذرماه 92 آغاز خواهد شد.   در عملیات عمره 93-92، کلیه ثبت نام شدگان سال 1387 عمره مفرده که در بانک‌ملت ودیعه‌گذاری 500 هزار تومانی نموده‌اند (اولویت‌های یک تا سیصد) ، همچنین تمامی دارندگان اسناد ود... ادامه »
29
برگزاری پنجمين و ششمين دوره همايش متمرکز زائرين عمره 91-92 در مشهد
چکیده: پنجمين و ششمين دوره همايش متمرکز زائرين عمره 91-92 مشهد با حضور حدود 8 هزار زائر معتمر این شهرستان مشهد  در دو مرحله صبح و شب جمعه 16/1/92در محل سالن بهشتي مشهد برگزار گرديد. به گزارش خبرنگار حج نیوز اجراي عملي مناسک توسط آقایان حجج الاسلام رجايي پور و  آقاي طباطبايي بوددر2نوبت صبح و  شب انجام شدو در ادامه ساير مسئولين در بخش ه... ادامه »
29
جمعیت عمره گزاران ایرانی تاکنون به 203634 هزار نفر رسید
چکیده: ازآغاز عملیات عمره سالجاری  تا کنون حدود 203634هزار زائر ایرانی در قالب 1345 کاروان زیارتی و طی 612 پرواز به سرزمین وحی اعزام شده اند . همچنین از  ابتداي عمليات عمره امسال، 3 هزار و 240 دانشجو در قالب 24 گروه به مكه مكرمه عزيمت كرده‌اند. ستاد عمره گزارش داد : مراکز مربوطه با بکاربستن همه امکانات و ظرفیت های موجود  توانسته اند ب... ادامه »
29
دکتر موسوی در اجتماع هزاران عمره گزار اصفهانی :کرامت و عزت زائران ایرانی دغدغه اصلی ماست
چکیده: سومین همایش عمره گزاران استان اصفهان با مشارکت بیش از 5 هزار زائر بیت الله الحرام پیش از ظهر امروز جمعه با حضور و سخنرانی حجةالاسلام و المسلمین دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولان استان در محل سالن بزرگ ورزشی «پیروزی » این شهر برگزار شد. پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و نواختن سرود م... ادامه »
29
همایش عمره گزاران استان آذربایجان غربی با حضور رییس سازمان حج و زارت برگزار شد
چکیده: همایش عمره گزارن استان آذربایجان غربی بعد از ظهر روز شنبه و در آستانه شهادت بانویبزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور صدها تن از زائران این استان در سالن همایش های نیروی انتظامی شهرستان ارومیه برگزار شد. در این اجلاس آموزشی - توجیهی حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت طی  سخنانی ضمن تسلیت ایام شهادت و ... ادامه »